Black mirror afiş

İnsanlığın en büyük yeniliklerinin ve en karalık içgüdülerinin çarpıştığı, yüksek teknolojili bir çoklu evranin keşfedildiği antaoloji serisi

Önerilen
chicago_med

Şehrin en patlayıcı hastanesinin ve onu bir arada tutan cesur doktor ekibinin günlük kaosunda duygusal bir heyecan yolculuğu. Topikal olaylardan esinlenen benzersiz acil durumlarla başa çıkacak ve ateşli ilişkiler kuracaklar.

Önerilen
The last man on earth

Bu, dünyadaki son insanın hayatı ve maceraları hakkında bir hikaye. Phil Miller bir zamanlar ailesini seven ve bankadaki işinden nefret eden sıradan bir adamdı - şimdi insanlığın son umudu. Gezegende hayatta başka birini bulabilir mi? Onun bir kadın olduğunu ummak çok mu fazla?

Önerilen
unbreakable kimmy

Kimmy Schmidt, son on beş yıl içinde yaşadığı bir yeraltı sığınağından kurtarıldıktan sonra, normal bir hayat için New York'a taşınmaya karar verir. Yeni oda arkadaşı Titus ile arkadaş olur ve bir çok milyarderin karısı olan Jacqueline Voorhees için bebek bakıcısı olarak çalışır. Pek çok engel yoluna atılsa da, Kimmy etrafındaki yeni dünyaya uyum sağlamak zorunda kalırken yeni hayatının en iyisini yapar.

Önerilen
greys_anathomy

Tıbbi tabanlı bir drama, en iyi cerrahlardan biri olan Dr. Ellis Gray'in hevesli bir cerrahı ve kızı olan Meredith Gray'in etrafında toplandı. Dizi boyunca Meredith, Seattle Grace Hastanesi'ndeki diğer cerrahlarla birlikte profesyonel ve kişisel zorluklardan geçiyor.

5 sonuç gösteriliyor