Önerilen
Breaking Bad Dizi İzle

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi: Tutsaklığından, yasalardan ve geçmişinden kaçarken kaçak Jesse Pinkman'ı takip eder.

Önerilen
ohlucy afiş
Tokyo'da yaşayan yalnız bir kadın, alternatif egosunu Lucy'yi keşfettiği bir İngilizce dersi almaya karar verir.
Pasific Rim Uprising

Stacker Pentecost'un oğlu Jake Pentecost, Mako Mori ile yeniden bir araya gelerek rakip Lambert ve 15 yaşındaki hacker Amara da dahil olmak üzere yeni nesil Jaeger pilotlarına yeni bir Kaiju tehdidine karşı liderlik ediyor.

Önerilen
euphoria afiş

Bir grup lise öğrencisi için uyuşturucu, cinsiyet ve şiddet konularıyla uğraşırken hayata bakış.

Önerilen
Paradigm Lost Afiş

3 yıl boyunca 6 ülkede çekilmiş üst seviye su sporları belgeseli

Hesaplasma

Bir matematik görevlisi yeni bir müşteri için kitapları açarken, Hazine Bakanlığı faaliyetlerine yaklaşır ve vücut sayısı artmaya başlar.

Önerilen
The Convenient Groom

Genç bir ünlü evlilik danışmanı, son derece halka açık düğününün sunağında kaldığını keşfeder. Kendini kurtarmak için sürpriz bir evlenme teklifini kabul eder.

Mahismathi eyaletinde yaşayan bir kabilenin bir parçası olan Sanga ve kocası, boğulan bir bebeği kurtardıklarında, bebeğin arka planını veya gelecekte onu neyin beklediğini bilmiyorlar. Çocuk, dağları keşfetmek isteyen özgür bir ruh olan Shivudu olarak büyür ve bu süreçte köklerini öğrenir. 2015 Hint aksiyon filmi

A walk among tombstones

Özel dedektif Matthew Scudder, karısını kimin kaçırdığını ve öldürdüğünü öğrenmek için bir uyuşturucu kralı tarafından tutulur.

Salgın film izle

Hong Kong'a iş seyahatinden döndükten kısa bir süre sonra Beth Emhoff grip ya da başka bir enfeksiyondan ölür. Küçük oğlu aynı gün ölür. Böylece ölümcül bir enfeksiyonun yayılması başlar. ABD Hastalık Kontrol Merkezleri'ndeki doktorlar ve idareciler için, bu yeni enfeksiyonun kapsamını ya da ciddiyetini fark etmeden önce birkaç gün geçer. İlk olarak söz konusu virüs türünü tanımlamalı ve daha sonra, birkaç ay sürecek bir süreçle, bununla mücadele etmenin bir yolunu bulmalıdırlar. Bulaşma dünya çapında milyonlarca insana yayılırken, insanlar paniğe kapıldıkça toplumsal düzen bozulmaya başlar.

Salgın, Coronavirüs salgınının olduğu bu günlerde herkesin merak ettiği bir film haline geldi. İyi seyirler 

Adalet peşinde afiş

Clyde Shelton'ın ailesi vahşice öldürüldü. 10 yıl sonra sorumluları yakalanır ama bir şeyler ters gitmektedir; infazı ters gider ve acı çeker. Birisinin makineye müdahale ettiğini öğrenirler. Görünüşe göre Shelton yapmadı, tüm sistemi suçluyor ve ailenin davasıyla ilgili herkesin peşinde koştuğu için savaş ilan ediyor gibi görünüyor. Rice onu durdurmalı ama Shelton onun bir adım önünde.

11 sonuç gösteriliyor