Pasific Rim Uprising

Stacker Pentecost'un oğlu Jake Pentecost, Mako Mori ile yeniden bir araya gelerek rakip Lambert ve 15 yaşındaki hacker Amara da dahil olmak üzere yeni nesil Jaeger pilotlarına yeni bir Kaiju tehdidine karşı liderlik ediyor.

Önerilen
euphoria afiş

Bir grup lise öğrencisi için uyuşturucu, cinsiyet ve şiddet konularıyla uğraşırken hayata bakış.

Önerilen
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Harry Potter'ın okuldaki kitabını okumasından yetmiş yıl önce New York'un gizli cadılar ve sihirbazlar topluluğundaki yazar Newt Scamander'ın maceraları.

Hesaplasma

Bir matematik görevlisi yeni bir müşteri için kitapları açarken, Hazine Bakanlığı faaliyetlerine yaklaşır ve vücut sayısı artmaya başlar.

Önerilen
The Convenient Groom

Genç bir ünlü evlilik danışmanı, son derece halka açık düğününün sunağında kaldığını keşfeder. Kendini kurtarmak için sürpriz bir evlenme teklifini kabul eder.

A walk among tombstones

Özel dedektif Matthew Scudder, karısını kimin kaçırdığını ve öldürdüğünü öğrenmek için bir uyuşturucu kralı tarafından tutulur.

Önerilen
Kayıp Gelecek

Kıyamet sonrası hayatta kalan bir grup insan ormanların, ilkel sulak alanların ve çöllerin uygarlığın yok olduğu bir dünyada hayatta kalmak için mücadele ediyorlar. İnsan ırkını Dünya'nın efendileri olarak yeniden kurmak için genetik olarak mutasyona uğramış canavarlarla ve gizemli hastalıklarla karşı karşıya kalırlar.

7 sonuç gösteriliyor