Önerilen
Breaking Bad Dizi İzle

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi: Tutsaklığından, yasalardan ve geçmişinden kaçarken kaçak Jesse Pinkman'ı takip eder.

Önerilen
Joker film afişi

Gotham Şehrinde zihinsel sorunlu komedyen Arthur Fleck toplum tarafından göz ardı edilir ve kötü muamele görür. Daha sonra aşağı doğru bir devrim ve kanlı suç sarmalına başlar. Bu yol onu Joker ile yüz yüze getiriyor.

Joker, ikonik kemer düşmanı kökeni etrafında odaklanır ve daha önce ekranda görülmeyen özgün, bağımsız bir hikaye ortaya çıkar. Todd Phillips'in toplum tarafından göz ardı edilen Arthur Fleck'i (Joaquin Phoenix) keşfi sadece cesur bir karakter çalışması değil, aynı zamanda daha geniş bir uyarıcı masaldır.

Hustlers

Viral New York Magazine makalesinden esinlenen Hustlers, Wall Street müşterilerinin masalarını çevirmek için bir araya gelen anlayışlı eski striptiz kulübü çalışanlarından oluşan bir mürettebatı takip ediyor.

anon film
A walk among tombstones

Özel dedektif Matthew Scudder, karısını kimin kaçırdığını ve öldürdüğünü öğrenmek için bir uyuşturucu kralı tarafından tutulur.

Salgın film izle

Hong Kong'a iş seyahatinden döndükten kısa bir süre sonra Beth Emhoff grip ya da başka bir enfeksiyondan ölür. Küçük oğlu aynı gün ölür. Böylece ölümcül bir enfeksiyonun yayılması başlar. ABD Hastalık Kontrol Merkezleri'ndeki doktorlar ve idareciler için, bu yeni enfeksiyonun kapsamını ya da ciddiyetini fark etmeden önce birkaç gün geçer. İlk olarak söz konusu virüs türünü tanımlamalı ve daha sonra, birkaç ay sürecek bir süreçle, bununla mücadele etmenin bir yolunu bulmalıdırlar. Bulaşma dünya çapında milyonlarca insana yayılırken, insanlar paniğe kapıldıkça toplumsal düzen bozulmaya başlar.

Salgın, Coronavirüs salgınının olduğu bu günlerde herkesin merak ettiği bir film haline geldi. İyi seyirler 

Önerilen
Kayıp Gelecek

Kıyamet sonrası hayatta kalan bir grup insan ormanların, ilkel sulak alanların ve çöllerin uygarlığın yok olduğu bir dünyada hayatta kalmak için mücadele ediyorlar. İnsan ırkını Dünya'nın efendileri olarak yeniden kurmak için genetik olarak mutasyona uğramış canavarlarla ve gizemli hastalıklarla karşı karşıya kalırlar.

Adalet peşinde afiş

Clyde Shelton'ın ailesi vahşice öldürüldü. 10 yıl sonra sorumluları yakalanır ama bir şeyler ters gitmektedir; infazı ters gider ve acı çeker. Birisinin makineye müdahale ettiğini öğrenirler. Görünüşe göre Shelton yapmadı, tüm sistemi suçluyor ve ailenin davasıyla ilgili herkesin peşinde koştuğu için savaş ilan ediyor gibi görünüyor. Rice onu durdurmalı ama Shelton onun bir adım önünde.

8 sonuç gösteriliyor