Önerilen
Breaking Bad Dizi İzle

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi: Tutsaklığından, yasalardan ve geçmişinden kaçarken kaçak Jesse Pinkman'ı takip eder.

Önerilen
Joker film afişi

Gotham Şehrinde zihinsel sorunlu komedyen Arthur Fleck toplum tarafından göz ardı edilir ve kötü muamele görür. Daha sonra aşağı doğru bir devrim ve kanlı suç sarmalına başlar. Bu yol onu Joker ile yüz yüze getiriyor.

Joker, ikonik kemer düşmanı kökeni etrafında odaklanır ve daha önce ekranda görülmeyen özgün, bağımsız bir hikaye ortaya çıkar. Todd Phillips'in toplum tarafından göz ardı edilen Arthur Fleck'i (Joaquin Phoenix) keşfi sadece cesur bir karakter çalışması değil, aynı zamanda daha geniş bir uyarıcı masaldır.

Hustlers

Viral New York Magazine makalesinden esinlenen Hustlers, Wall Street müşterilerinin masalarını çevirmek için bir araya gelen anlayışlı eski striptiz kulübü çalışanlarından oluşan bir mürettebatı takip ediyor.

A Kid like Jack

Dört yaşındaki bir çocuğun sevgi dolu ebeveynleri, çocuklarının transseksüel olmaları ile anlaşmalıdır.

anon film
Önerilen
ohlucy afiş
Tokyo'da yaşayan yalnız bir kadın, alternatif egosunu Lucy'yi keşfettiği bir İngilizce dersi almaya karar verir.
Pasific Rim Uprising

Stacker Pentecost'un oğlu Jake Pentecost, Mako Mori ile yeniden bir araya gelerek rakip Lambert ve 15 yaşındaki hacker Amara da dahil olmak üzere yeni nesil Jaeger pilotlarına yeni bir Kaiju tehdidine karşı liderlik ediyor.

Dirt

Mötley Crüe'nin en çok satan otobiyografisine dayanan film, Hollywood sokaklarından uluslararası şöhretin zirvelerine, bir başarı  hikayesidir.

Every Day

Utangaç bir genç kız her sabah farklı bir insanın vücudunda uyanmaya başlar.

Önerilen
euphoria afiş

Bir grup lise öğrencisi için uyuşturucu, cinsiyet ve şiddet konularıyla uğraşırken hayata bakış.

Önerilen
Paradigm Lost Afiş

3 yıl boyunca 6 ülkede çekilmiş üst seviye su sporları belgeseli

Önerilen
bpm afiş

Savunuculuk grubu ACT UP Paris üyeleri, hükümet ve ilaç şirketleri tarafından 1990'lı yılların başlarında AIDS salgını ile mücadele için harekete geçmelerini talep ediyor.

Önerilen
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Harry Potter'ın okuldaki kitabını okumasından yetmiş yıl önce New York'un gizli cadılar ve sihirbazlar topluluğundaki yazar Newt Scamander'ın maceraları.

Hesaplasma

Bir matematik görevlisi yeni bir müşteri için kitapları açarken, Hazine Bakanlığı faaliyetlerine yaklaşır ve vücut sayısı artmaya başlar.

Önerilen
The Convenient Groom

Genç bir ünlü evlilik danışmanı, son derece halka açık düğününün sunağında kaldığını keşfeder. Kendini kurtarmak için sürpriz bir evlenme teklifini kabul eder.

Mahismathi eyaletinde yaşayan bir kabilenin bir parçası olan Sanga ve kocası, boğulan bir bebeği kurtardıklarında, bebeğin arka planını veya gelecekte onu neyin beklediğini bilmiyorlar. Çocuk, dağları keşfetmek isteyen özgür bir ruh olan Shivudu olarak büyür ve bu süreçte köklerini öğrenir. 2015 Hint aksiyon filmi

A walk among tombstones

Özel dedektif Matthew Scudder, karısını kimin kaçırdığını ve öldürdüğünü öğrenmek için bir uyuşturucu kralı tarafından tutulur.

Salgın film izle

Hong Kong'a iş seyahatinden döndükten kısa bir süre sonra Beth Emhoff grip ya da başka bir enfeksiyondan ölür. Küçük oğlu aynı gün ölür. Böylece ölümcül bir enfeksiyonun yayılması başlar. ABD Hastalık Kontrol Merkezleri'ndeki doktorlar ve idareciler için, bu yeni enfeksiyonun kapsamını ya da ciddiyetini fark etmeden önce birkaç gün geçer. İlk olarak söz konusu virüs türünü tanımlamalı ve daha sonra, birkaç ay sürecek bir süreçle, bununla mücadele etmenin bir yolunu bulmalıdırlar. Bulaşma dünya çapında milyonlarca insana yayılırken, insanlar paniğe kapıldıkça toplumsal düzen bozulmaya başlar.

Salgın, Coronavirüs salgınının olduğu bu günlerde herkesin merak ettiği bir film haline geldi. İyi seyirler 

Önerilen
Kayıp Gelecek

Kıyamet sonrası hayatta kalan bir grup insan ormanların, ilkel sulak alanların ve çöllerin uygarlığın yok olduğu bir dünyada hayatta kalmak için mücadele ediyorlar. İnsan ırkını Dünya'nın efendileri olarak yeniden kurmak için genetik olarak mutasyona uğramış canavarlarla ve gizemli hastalıklarla karşı karşıya kalırlar.

Adalet peşinde afiş

Clyde Shelton'ın ailesi vahşice öldürüldü. 10 yıl sonra sorumluları yakalanır ama bir şeyler ters gitmektedir; infazı ters gider ve acı çeker. Birisinin makineye müdahale ettiğini öğrenirler. Görünüşe göre Shelton yapmadı, tüm sistemi suçluyor ve ailenin davasıyla ilgili herkesin peşinde koştuğu için savaş ilan ediyor gibi görünüyor. Rice onu durdurmalı ama Shelton onun bir adım önünde.

Kısık ateşte 15 dakika

Yönetmen Neco Çelik'in iki büyük usta Metin Akpınar ve Haluk Bilginer'i buluşturduğu Kısık ateşte 15 dakika filmini sizlerle buluşturuyoruz.. Sayısız konuk oyuncunun yer aldığı izlenmesi gereken bir komedi filmi.

21 sonuç gösteriliyor